OMRON, mobil ve kolaboratif robotlar için yatırım getirisi hesaplayıcıyı piyasaya sürüyor

OMRON Mobil Manipülatör Çözümü Kolaboratif mobil robotlar artık daha akıllı

OMRON’un yatırım getirisi hesaplayıcısı kolaboratif veya mobil robotlara yatırım yapmayı düşünen şirketlere, gerçek verilere dayalı yatırım getirisinin hızlı ve kolay bir genel görünümünü sunar. Kullanıcıların, bir yatırımın geri dönüşünün kaç ayda olacağını tahmin etmelerine olanak sağlarken, pazar koşullarına göre enflasyon ve faiz oranlarında yapılan ayarlamaları da hesaba katmaktadır. 

Mobil robotlar ve cobotlar kolayca kurulur ve portatiftir. Bu da onları üretim alanında daha fazla esneklik elde etmek için avantajlı bir yardımcı haline getirir. Ayrıca, mal ve malzeme kaldırma veya taşıma konusunda yardımcı olmak için insan iş arkadaşlarıyla birlikte çalışarak daha güvenli bir çalışma ortamı sağlayabilirler.

Ancak, birçok küçük ve orta boy işletme (KOBİ’ler) bu tür teknolojilerin ön sermaye yatırımını karşılayamaz. OMRON, mobil robot veya kolaboratif robot (cobot) filolarını geliştirmek isteyip ayrıca ilk sermaye yatırımını düşük tutmak isteyen üreticiler için hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan kiralama seçenekleri sunuyor.  

OEM GRUP MÜHENDİSLİK Yazılımsal Çözümler Otomasyon Çözümleri Elektrik Pano Çözümleri Proje Yönetmenliği Ve Daha Fazlası İçin Bizimle İletişime Geçin!

Bizi arayın!